"Patrí Ti veľké ĎAKUJEM za úžasný, kreatívny a profesionálny prístup. Tvoja starostlivosť a precíznosť je dokonalejšia ako v salónoch. V deň mojej svadby som sa cítila ako vystrihnutá z módneho časopisu, nádherný účes, ktorý vydržal aj tanečné kreácie a make-up bol proste dokonalý, vydržal celú noc. :) "
nevesta Monika, Poddunajské Biskupice

"Majka, ten účes a makeup boli proste super, mala som potom dlho dobré vlasy z toho oleja. Každý sa nás pýtal u koho sme boli, budem ťa odporúčať. Ďakujeme ti ešte raz!!!! "
družičky Majka a Viera, Bytča

"Maji, všetci sa ma pýtali, kto ma česal a vydržalo mi to až do pondelka do práce :) aj makeup som si nechala až do nedele, taký bol krásny, naozaj kvalitné produkty a dobrá práca, budem ťa odporúčať, ďakujem."
družička Lenka, Bratislava

"Účes bol dokonalý, vydržal mi dva dni, krásne si ma učesala a tvoj ľudský prístup a profesionalita nemá konkurenciu. Veľmi ti ďakujem a nabudúce si ťa zajednávam."
družička Katka, Bratislava

"Majka, ďakujem za krásne líčenie, urobila si zo mňa hviezdu večera, každý len chválil. Všetci sme boli nadmieru spokojní."
nevesta Katka s družičkami a rodinou, Štiavnik

"Dobrý deň, ďakujem kraaaasne za nádherný make-up, úplne skvelý. Pochvaľoval si aj ženích, aj všetci naokolo. :) Samozrejme, aj maminu a zvyšok ste vyparádili. Takže ešte raz veľká vďaka. :) Nebude vám vadiť, ak zverejním vaše meno na mojej svadbe? Určite recenzie budete mať odo mňa úplne top :)"
nevesta Veronika s rodinkou, Rajec

© MÁRIA ILLOVÁ MAKEUP & HAIRSTYLE